W czwartek, 24.05.2018r., odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny. Festyn stał się okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego w gronie rodzinnym. Przedszkolaki słowem i piosenką podziękowały swoim Rodzicom za ich trud codziennej opieki. Dzieci z grupy III zaprezentowały „Taniec robotów”. Na wszystkich zainteresowanych czekały różne atrakcje: konkursy, zawody sportowe, „Kot w worku”, malowanie twarzy. Stałym punktem naszego festynu są stoiska gastronomiczne: grill, zupa pomidorowa, frytki, popcorn, ciasto, kawa, herbata. W tym roku promowaliśmy zdrową żywność poprzez bogatą ofertę świeżych soków: truskawkowy, arbuzowy, winogronowy, marchewkowy, jabłkowy, gruszkowy oraz koktajl bananowy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w festynie, rodzicom i pracownikom przedszkola za włączenie się w organizację i przeprowadzenie festynu. Do zobaczenia jesienią!

Składamy serdeczne podziękowanie Rodzicom za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego. Za pyszne ciasta, produkty do gofrów, soków, popcornu, fanty oraz za to, że byliście z nami.

Dziękujemy również :

- Sanatorium Dozamel