Dnia 08.06.2018 dzieci z grupy IV I V wzięły udział w Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Sportowej w Miejskim Przedszkolu Nr 1. Spartakiada rozpoczęła się od zapalenia znicza olimpijskiego i przemarszu zawodników ze wszystkich kołobrzeskich przedszkoli. Wszystko to odbyło się w podniosłej atmosferze. Kapitanowie drużyn sportowców losowali numery startowe . A potem zaczeły się zawody sportowe, którym towarzyszyły ogromne emocje zawodników oraz kibiców. Między dyscyplinami występowały czirliderki oraz pokaz akrobatyki sportowej. Wszystkie drużyny wygrały we wszystkich dyscyplinach sportowych, dzieci były bardzo zadowolone i z minami zwycięzców wróciły do przedszkola. Brawo nasi młodzi sportowcy.

Mgr P. Surówka, mgr H.Iwanek