Festyn jesienny zawsze obchodzony jest pod hasłem „Święta śliwki i ziemniaka” i to one właśnie królowały podczas festynu. Dzięki wsparciu i pomocy naszym Rodzicom można było kupić własnoręcznie upieczone pyszne ciasta, zjeść kiełbaskę i kiszkę ziemniaczaną z grilla, wyśmienitą grochówkę, frytki, placki ziemniaczane.

Nasz Festyn został wzbogacony o krem dyniowy i zapiekane ziemniaczki przygotowane przez kucharza z restauracji Sublima.

Festyn był również okazją do zaprezentowania naszych małych dziennych przedszkolaków, naszych 3-latków, które w tym roku szkolnym rozpoczęły swoją przygodę w naszym przedszkolu.

Dziękujemy wszystkim, szczególnie rodzicom, którzy wsparli nas pomocą niezbędną do przygotowania festynu. Bardzo dziękujemy!

Aneta Buczkowska

dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6