Dnia 12 października nasze przedszkole odwiedził Pan Daniel - Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Pan Policjant przeprowadził z dziećmi prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych i bezpiecznych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Poruszane były m.in. takie tematy: Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię? Jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka? Komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie? Czy mogą poczęstować się cukierkiem od obcej osoby? Jak mam zachować się w kontakcie z nieznanym pieskiem….? Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi drobny upominek.