Dnia 25 października dzieci z grupy III udały się do Diune Hotel w Kołobrzegu, gdzie uczestniczyły w warsztatach barmańskich. Podczas warsztatów przygotowywały pyszne koktajle…a to z limonką i miętą, a to z sokiem bananowym i żurawinowym, a to z mleka z dodatkiem syropu wykonanego z cynamonu, goździków. Szklanki z koktajlami zdobiły ciekawe, egzotyczne kompozycje.

Po zakończeniu degustacji na dzieci czekała niespodzianka w postaci pysznych kanapek oraz deser – babeczki. Ale to nie koniec! Po zjedzeniu smakowitości wszystkie dzieci udały się do sali zabaw, gdzie mogły wyskakać i wykrzyczeć spożyte kalorie. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka w postaci kolorowanek i kredek przygotowanych przez Tatę Laurki

Dziękujemy Panu Pawłowi - Tacie Laury oraz Załodze Diune Hotel za serdeczną atmosferę oraz super zabawę!