W tym roku nasz coroczny FESTYN RODZINNY odbył się 23.05.2019r. Nasi wychowankowie wraz z rodzicami i personelem przedszkola wspólnie bawili się, grali i degustowali szeroką ofertę gastronomiczną: grill, frytki, zupę pomidorową, soki owocowe, ciasta upieczone przez rodziców naszych wychowanków.

W części artystycznej przedszkolaki zaprezentowały przegląd piosenek w formie koncertu życzeń dla mamy i taty. Po części artystycznej nastąpił czas wspólnych zabaw i konkursów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria „Kot w worku”. Ogromne powodzenie u dzieci miało malowanie twarzy, przed którym to stanowiskiem ustawiła się długa kolejka. Największą atrakcję stanowili strażacy i możliwość obejrzenia ich wozu bojowego. W festynie uczestniczyły również dzieci, które od września zostaną wychowankami naszego przedszkola. W ten sposób miały okazję zapoznać się i integrować ze społecznością przedszkolną. W atmosferze zabawy i radości szybko upłynęły dwie godziny. Dziękujemy rodzicom za udział i zaangażowanie w organizację festynu.