Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej
2 i 3 czerwca dzieci z grupy IV oraz III wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Turnieju Piłki Nożnej, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7.
Były to dwa dni pełne sportowych emocji i dobrej zabawy.
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
Informacje w sliderze |
|
|