Dzień Dziecka w grupie II
Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grupy II wybrały się na wspólne wyjście na lody.
Przedszkolaki spędziły ten czas w radosnej i kulturalnej atmosferze, ucząc się zasad zachowania w miejscu publicznym.
Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy oraz miłych rozmów. To był wyjątkowy i słodki dzień dla wszystkich.


