Już lato odeszło

Już lato odeszło i kwiaty przekwitły, a jeszcze coś w polu się mieni, to w polu i w lesie czerwienią się, spójrzcie korale, korale jesieni.

Święto spadającego liścia

Dzieci z piątej grupy w Święto spadającego liścia malowały Jesienne drzewo farbami oraz utrwaliły piosenkę pt.: Idzie jesień poprzez świat.

Powitanie jesieni - gr. 4

Do dzieci z grupy IV zawitała Pani Jesień z ogromem darów w koszyku.

Pasowanie na przedszkolaka

21 września odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania piosenki w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Dzień Przedszkolaka - gr. 2

Grupa II obchodziła Dzień Przedszkolaka na słodko. Wzięliśmy tez udział w Ogólnopolskiej akcji Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je razem, tańcem i piosenką.

Dzień Przedszkolaka - gr. 3

Dzieci z grupy III obchodziły Dzień Przedszkolaka. Świętowały bawiąc się wspólnie, śpiewając hymn przedszkolaka oraz wykonując tematyczne opaski. Na zakończenie wesołej zabawy dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Dzień przedszkolaka w grupie IV

Zapraszamy do galerii foto z okazji "Dnia przedszkolaka" w grupie IV.

Dzień Przedszkolaka w grupie V

Piąta grupa świętowała dziś Dzień Przedszkolaka. Bawiliśmy się chustą animacyjną w następujące zabawy: bilard, kolory, sałatka owocowa oraz tańczyliśmy przy muzyce z balonami.

Świat przyrody w oczach dziecka

"Świat przyrody w oczach dziecka" w grupie IV Dzieci z grupy IV w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu ekologicznego "świat przyrody w oczach dziecka" zaznajomiły się z pojęciem ekologii oraz ochrony środowiska. Przedszkolaki obejrzały film dydaktyczny pt. "Lekcja ekologii".