Spotkanie z piłkarzami

W poniedziałek odwiedzili nas piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w prawdziwym treningu piłkarskim. Dziękujemy za fajną inicjatywę, bo w zdrowym ciele zdrowy duch.

Dzień Kropki w grupie III

15 (września) grupa III obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.

Międzynarodowy Dzień Kropki

W piątek 15.09.2023r Maluszki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Było kropkowo, kolorowo i radośnie Zobaczcie Sami.

Pasowanie na przedszkolaka w grupie I

Pasowanie na przedszkolaka w grupie I. Zapraszamy do galerii foto.

Międzynarodowy Dzień Sportu

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Sportu dzieciaki z naszego przedszkola wzięły udział w potyczkach sportowych na plaży. W przemiłej atmosferze, z lekką nutką rywalizacji, z resztą zobaczcie sami na fotorelacji...

Wizyta II grupy w Straży Granicznej

Dzięki uprzejmości mamy Oliwiera mieliśmy okazję odwiedzić Straż Graniczną i zapoznać się z zawodem strażnika granicznego. Dzieci były zachwycone możliwością wejścia do pojazdów i z chęcią stawiały pieczątki w paszportach, które otrzymały na pamiątkę.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dziś w naszej grupie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Kolorowe kropki towarzyszyły nam podczas zajęć oraz zabaw ruchowych. Dzieci utrwalały rytmy, kolory.

Dzień kropki w grupie II

Dzień kropki w grupie II. Zapraszamy do galerii foto.

Zajęcia pokazowe drużyny Kangura

Zajęcia pokazowe drużyny Kangura. Zapraszamy do galerii foto.