Wrażliwość

W tym tygodniu dzieci z grupy II uwrażliwiają się na potrzeby ptaków w okresie zimy.

Dzień Ekologa

Dzień Ekologa to świetna okazja, aby porozmawiać o konieczności segregowania odpadów oraz do stworzenia "czegoś z niczego".

Dzień ekologa w grupie IV

Dziś w grupie IV kolorem przewodnim był zielony. Świętowaliśmy dzień ekologa. Na naszych talerzach również się zazieleniło. Utrwalaliśmy wiedzę na temat ekologii. Dzieci wzięły udział w quizie oraz rozwiązywały eko zagadki.

Grupa V Dzień Ekologa

Dziś dzieci wybrały się w podróż do Krainy Czystolandii były uświadomione o segregacji odpadów. Miały możliwość zrozumienia zależności pomiędzy stanem naturalnego środowiska, a zdrowiem i samopoczuciem własnym oraz innych

Dzień Bałwana - Grupa V

Zabawy z Bałwankiem. Przedszkolaki z V grupy wysłuchały wiersza pt.: Dziewięć bałwanków. Wycinały, kolorowały, naklejały, układały puzzle, przeliczały bawiąc się przy tym i ucząc.

Dzień śniegu w grupie IV

"Ostry mróz na dworze szyby nam maluje, biały płatek śniegu na wietrze wiruje..." Dziś w grupie IV obchodziliśmy dzień śniegu. Niestety nie udało nam się przeprowadzić doświadczeń z wykorzystaniem śniegu ale i tak się świetnie bawiliśmy.

Świąteczny wieniec dzieci z grupy IV

Nie potrzeba wiele by samemu wykonać świąteczne ozdoby. Karton, ususzone pomarańcze, szyszki, orzechy, trochę chęci i wyobraźni... Piękny wieniec gotowy.

Dzień guzika

Dziś w grupie IV obchodziliśmy dzień guzika. Guziki wykorzystaliśmy do liczenia, dodawania i odejmowania. Tworzyliśmy obrazki z guzików i zimowe bałwanki.

Świąteczne ozdoby w grupie 4

Świąteczne ozdoby w grupie 4 - zapraszamy do fotogalerii.