Święto Jabłka

28 września w grupie IV obchodziły Święto Jabłka. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji, a mianowicie: jabłkowy taniec, rozwiązywanie zagadek z „zielonej jabłoni”, zabawy zręcznościowe „Kelnerzy”, „Rzuty do kosza”, a także zjadanie zdrowych witaminek.

IX Międzyprzedszkolny Konkurs Logopedyczno - Plastyczny "Jesienne Głoski"

Celem konkursu jest wzbogacenie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy, szczególnie u dzieci z trudnościami w mówieniu. rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni przedszkolaków, zwrócenie uwagi na piękno jesiennych barw otaczającego świata. Ponadto konkurs ma na celu prezentację indywidualnych możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych oraz zachęcenie do wspólnej pracy logopedy, pedagoga, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Dzień Przedszkolaka w gr IV

Zapraszamy do galerii foto z Dnia Przedszkolaka w grupie IV.

Święto kreatywności w grupie I

Dzieci z grupy I świętowały dziś dzień kropki czyli święto kreatywności. Maluszki wykonywały ukryte w kropkach zabawy ruchowe. Powstały też prace plastyczne.

Zajęcia z dogoterapii

Dzieci lubią Birkę, Birka lubi dzieci. Nasze zajęcia z dogoterapii.

Zajęcia w grupie 3

Po wakacyjne zajęcia w grupie 3. Zapraszamy do galerii foto.

Po wakacyjnej przerwie

Zapraszamy do galerii foto "Po wakacyjnej przerwie"...