Gość w przedszkolu

W poniedziałek 25 kwietnia dzieci z grupy 1 oraz 5 odwiedził tata Igi oraz Filipa, który na co dzień służy w Jednostce Wojskowej w Kołobrzegu Pan Błażej przybył do przedszkola w mundurze żołnierskim i zabrał ze sobą wiele ciekawych dla dzieci gadżetów, aby jak najlepiej przybliżyć dzieciom pracę Wojska Polskiego oraz specyfikę służby wojskowej.

Przedszkolaki dowiedziały się co oznacza to, iż żołnierz nie chodzi do pracy, a służy Ojczyźnie, poznały podział Wojsk Polskich na siły lądowe, powietrzne oraz marynarkę wojenną. Pan Błażej zaprezentował maskę która jest niezbędna w sytuacji wejścia na teren skażony. Dziękujemy tacie Igi oraz Filipa- panu Błażejowi za poświęcony nam czas. Spotkanie wywołało wiele radości i uśmiechu wśród dzieci oraz wzbogaciło wiedzę naszych przedszkolaków na temat służby wojskowej.