Informacje na rok szkolny 2024/2025

Rok szkolny 2024/2025 rozpoczynamy w poniedziałek 2 września. Przedszkole jest czynne w godzinach 6.30 - 17.00. W przedszkolu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku. Dzieci powinny być przyprowadzone do przedszkola do godz. 8.15.

O godzinie 8.15 przedszkole jest zamykane (wejście na domofon"). W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne jest późniejsze przybycie dziecka do przedszkola, ale w tym przypadku prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie - 94 35 242 88 do godz. 9.00. Prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną, jeżeli dziecko rozpocznie uczęszczanie do przedszkola w późniejszym terminie.

Podstawowa wyprawka do przedszkola:

• zapasowa odzież - prosimy włożyć do worka lub materiałowej, torby, podpisać i zostawić w szafce w szatni,
  • kapcie - podpisane,
  • przeciwsłoneczne nakrycie głowy,
  • dzieci z grupy I - pościel (kocyk, poduszka).